Projekti un sacensības

Latvijas Futbola Federācija logo

LFF sacensības

Jūrmalas Futbola skolas audzēkņi piedalās ikgadējā Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā, kurā sacenšas jaunieši vecuma grupās no 8 līdz 18 gadiem no dažādiem jaunatnes futbola klubiem un skolām.

JFS spēcīgākie un talantīgākie audzēkņi tiek izsaukti uz Latvijas izlašu un Zemgales reģionālo izlašu treniņiem, kur mūsu jaunie futbolisti padziļināti apgūst izlases līmeņa iemaņas un futbolspēles tehniku, kā arī sniedz iespēju izcelt talantus un veicināt viņu attīstību.

JFS meitenes piedalās Latvijas Meiteņu telpu futbola čempionātā, kur attīsta savas futbolspēles iemaņas telpās –  kur futbols ir ātrāks reakcijā un tehniskā izspēlē.

UEFA Disney Playmakers

JFS sadarbībā ar LFF īsteno projektu UEFA Playmakers 5-8 gadus vecām meitenēm. UEFA Playmakers projekts ir sporta programma, kas nelīdzinās nevienai citai. Tā jaunākajām futbola interesentēm sniedz jautru un drošu ievadu futbola apguvē – caur kustību, rotaļām un prieku par Disneja stāstu burvību.

Bērnu iedvesmas akadēmija

Bērnu iedvesmas akadēmija Ir JFS izveidots projekts vispārējās fiziskās sagatavošanas treniņu ar futbola elementiem īstenošanai dažādās Jūrmalas izglītības iestādēs bērniem no 1.-3. klasēm. Nodarbību mērķis ir vispārīgi attīstīt kustību pamata prasmes, vairot bērnu fiziskās aktivitātes papildu jau izglītības iestādēs nodrošinātajai mācību programmai papildu sniedzot jaunas zināšanas par futbolu – tā pievilcību un pieejamību ikvienam.

“3vs3” festivāls

3vs3 festivāls ir JFS organizēts turnīrs Jūrmalas izglītības iestādēm no 1.-3. klašu skolēniem.  Turnīrā komandas tiek veidotas pa klašu grupām, katras klases komandā 3 spēlētāji. Mērķis ir veicināt fiziski aktīvu dzīvesveidu Jūrmalas pilsētā un popularizēt futbolu bērnu vidū.

3vs3 2023 gada turnīra noteikumi:

Pēc dalībnieka vecuma tiek spēlēts attiecīgi savā grupā – U7, U8 vai U9.

Katram laukumam 1 tiesnesis.

Spēles ilgums 2 x 5 minūtes.

Formāts – 3 pret 3 spēlētāji.

Katrā komandā 6 spēlētāji, no kuriem 3 ir laukuma spēlētāji un 3 spēlētāji ir maiņā.

Vārtsarga nav, ir tikai 3 laukuma spēlētāji.